#VOGELENMETBERT

Nog maar net bekomen van de succesvolle editie van 2025 – waarin we ons record verbraken met maar liefst vier soorten! – schrijven we ons vol enthousiasme alweer in voor 2026!

Wat een fantastisch evenement was het: een unieke mix van zelfkwelling, maar ook gezelligheid, mooie momenten en doorzettingsvermogen.

Hoe goed het ook ging, we weten dat er nóg meer in zit. En dit jaar gaan we dat aan onszelf bewijzen.

Zou een top 10-notering er dit keer in zitten? We voelen het kriebelen – op naar een nog mooiere prestatie!

Bert, Josephine, Diederik, Rein

Samenstelling team:

Team captain: Bert Strijker
Deelnemer: Josephine Strijker
Deelnemer: Rein Strijker
Deelnemer: Diederik Leutscher

Doel: €1000
€0,00 opgehaald
0.00% behaald



Vogelinformatiecentrum

Vogelinformatiecentrum

Het Vogelinformatiecentrum is de optiek specialist van Nederland en je vindt er alles wat met het kijken naar vogels te maken heeft. We zijn het gehele jaar open van maandag t/m zaterdag van 10-18 uur.

Nationaal Park Duinen van Texel

Nationaal Park Duinen van Texel

Deze parel van de Nederlandse natuur bestaat uit het westelijk deel van Texel. Nergens tref je zoveel verschillende vogelsoorten aan als in dit Nationaal Park. Overal kun je wandelen en fietsen.

Partners

  • Nationaal Park Duinen van Texel
  • Vogelinformatiecentrum
  • Casa di Gio's

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief