• Home
  • Loterij voor het goede doel

Loterij voor het goede doel

UITSLAG LOTERIJ: De volgende lotnummers hebben iets gewonnen: 12, 45, 53 en 54! Je kunt contact opnemen met info@vogelinformatiecentrum.nl om je prijs te innen!

In 2023 is het mogelijk om lootjes te kopen. Je steunt daarmee het goede vogeldoel van 2023, de kustbroeders als Scholekster en Grote Stern. Weten wat de prijzen zijn en hoe alles is z’n werking gaat? Je vindt het via deze link. 




Vogelinformatiecentrum

Vogelinformatiecentrum

In het Vogelinformatiecentrum is de optiek specialist van Nederland en je vindt er alles wat met het kijken naar vogels te maken heeft. We zijn het gehele jaar open van maandag t/m zaterdag van 10-18 uur.

Nationaal Park Duinen van Texel

Nationaal Park Duinen van Texel

Deze parel van de Nederlandse natuur bestaat uit het westelijk deel van Texel. Nergens tref je zoveel verschillende vogelsoorten aan als in dit Nationaal Park. Overal kun je wandelen en fietsen.

Partners

  • Nationaal Park Duinen van Texel
  • Vogelinformatiecentrum
  • Natuurmonumenten
  • Vogelbescherming Nederland
  • VVV Texel

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief