• Home
  • Nieuws
  • Metalen Tapuit voor het Texel Big Day team dat als eerste € 2.500,- ophaalt!

Metalen Tapuit voor het Texel Big Day team dat als eerste € 2.500,- ophaalt!

Een metalen tapuit. Deze prachtige prijs is beschikbaar gesteld voor het eerste Texel Big Day team dat als eerste €2.500,- ophaalt voor het goede doel. Vorig jaar was Team Goudplezier het team dat als eerste team met zo’n hoog bedrag. Wie wordt het nu?

De prijs wordt beschikbaar gesteld door Anco Euser. Voor iedere teamlid ligt er een metalen Tapuit klaar. Alsof dit nog niet leuk genoeg is, stelt hij ook voor ieder teamlid een zelf geproduceerde verjaardagskalender van Texel Vogeleiland beschikbaar. Welk team gaat dit jaar deze mooie prijzen bemachtigen?

De metalen Tapuit, gemaakt door Anco Euser.

Kalender Vogeleiland Texel door Anco Euser.

Anco doet ook dit jaar weer mee met team de Hopsters. Vorig jaar hebben de Hopsters het record verbroken van hoogste opgehaalde bedrag voor het goede doel. Dit record staat nu op € 5.346,49.

In Totaal hebben de huidige 22 teams al meer dan 6300,- opgehaald voor het goede doel! De Hopsters en Team Goudplezier gaan aan kop. De Overralreigers, Team WSPsreeuwen, De Fanatieke Franjepoten, Texelsgoud, De Hangganzen en De Endemen hebben al meer dan 300,- opgehaald per team! Gaan we het totaal bedrag  €23.615,-  van 2024 overtreffen?

Wil je nou ook doneren aan één van de teams doe dat dan via deze link. De duinvogels zoals de Tapuit en de Torenvalk zijn er erg blij mee.

Mannetje Torenvalk in de vlucht; Male Common Kestrel in flight




Vogelinformatiecentrum

Vogelinformatiecentrum

Het Vogelinformatiecentrum is de optiek specialist van Nederland en je vindt er alles wat met het kijken naar vogels te maken heeft. We zijn het gehele jaar open van maandag t/m zaterdag van 10-18 uur.

Nationaal Park Duinen van Texel

Nationaal Park Duinen van Texel

Deze parel van de Nederlandse natuur bestaat uit het westelijk deel van Texel. Nergens tref je zoveel verschillende vogelsoorten aan als in dit Nationaal Park. Overal kun je wandelen en fietsen.

Partners

  • Nationaal Park Duinen van Texel
  • Vogelinformatiecentrum
  • Casa di Gio's

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief